Monster Chronicles

Monster Chronicles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Chronicles, birbirinden güçlü canavar karakterleri ile savaş yapmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Canavarların savaşı başlıyor. Hemen arkadaşlarınızı arayın. Çünkü kendi ekibinizi toplama vakti geldi. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Monster Chronicles oyunu sizi büyük bir savaşa dahil ediyor. En iyi oyun oynayan arkadaşlarınızı seçin ve siz de bu savaşa katılın. Unutmayın bu savaşı mutlaka kazanmanız gerekli!

Monster Chronicles, canavarlar ile savaş yapmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunu. Oyunda birbirinden güçlü onlarca farklı canavar karakteri bulunakta. Bu karakterler ile birlikte kendi topladığınız ekibi karşılaştıracaksınız. Rakiplerden iyi olan savaşı kazanacak.

Ekibinizin yeteri kadar iyi olduğunu biliyoruz. Ama yine de hemen savaşa girmemenizde fayda var. Öncelikle Monster Chronicles oyununa alışmak için biraz antrenman yapmalısınız. Bu antrenman sizin savaş sırasında daha rahat hareket edebilmeniz için oldukça önemli. Oyuna kendinizi hazır hissettikten sona ise silahlarınızı alın ve savaş meydanına gidin. Savaş başlıyor!

Renkli grafikleri ve aksiyon dolu müzikleri ile birlikte Monster Chronicles oyununu çok seveceksiniz. Hadi hemen şimdi siz de Monster Chronicles oyununu indirin ve savaş yapmaya başlayın!

YORUMLAR