Monstergotchi 1.25.5 (Android)

Monstergotchi

Monstergotchi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monstergotchi, kendi yarattığınız canavarlarla savaştığınız rol yapma oyunu.

Monstergotchi, hikayeye bağlı kalarak ilerleme ve doğrudan online PvP mücadelelere dalma seçeneği sunan rol yapma oyunu. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan yapım, keskin, yüksek kalitede ve canlı grafikleriyle kendisine bağlıyor. RPG oyunlarından keyif alıyorsanız, kendi canavarınızı yaratma fırsatı veren bu yapıma bir şans vermelisiniz.

Fantastik dünyanın içerisine sokan rpg oyunlarından biri Monstergotchi. Adından tahmin edeceğiniz üzere bu sefer kontrolünüzde olan karakterler birer canavar. Canavar dediysem aklınıza hemen tek gözlü, olabildiğince çirkin suratlı veya Frankenstein gibi bir şey gelmesin. Timsah, kurbağa, karga, fok balığı, bukalemun, goril gibi normal hayvanlardan bahsediyorum. Tabii ki oyunda farklı formda karşımıza çıkıyorlar. Oyunda amacımız; bu hayvanları acımasız birer savaşçıya dönüştürmek.

Canavarlarımızı dilediğimiz gibi şekillendirmemize izin veren rol oyununda 5 bölümlük, sonunda kötü lord Zaralor ile karşılaştığımız hikaye modunun yanı sıra arenalarda diğer oyuncularla kapıştığımız, günlük ödüllerin dağıtıldığı meydan okuma modu yer alıyor.