Monsu 2 1.6.0 (Android)

Monsu 2

Monsu 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monsu 2, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Monsu 2, aksiyonun ve maceranın bolca yer aldığı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Zevkli bir kurguya sahip olan oyunda altınları toplamaya ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir oyun olan Monsu 2, kartları biriktirmeye ve altınları toplamaya çalıştığınız bir oyundur. Farklı parkurların yer aldığı oyunda düşmanlarınızdan kaçıyor ve kendinizi geliştiriyorsunuz. Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara meydan okuyabileceğiniz bir ortam da sunan oyunda Monsu Tanrısının hazinesini bulmaya çalışıyorsunuz. Gelişmiş mekanikleri ve zevkli kurgusuyla ön plana çıkan oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Kaliteli görselleri ve farklı atmosferiyle dikkat çeken oyunda işiniz bir hayli zor. Birbirinden farklı türde ve güçte kartları toplamanız gereken oyunda işiniz bir hayli zor. Etkileyici bir atmosferde geçen Monsu 2 oyununu mutlaka denemelisiniz. Eğer platform oyunlarını seviyorsanz Monsu 2 hoşunuza gidebilecek bir oyun diyebilirim.

Monsu 2 oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR