MooChat

MooChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İlgi alanınıza özel bir konu seçtikten sonra, sohbet odası üzerinden diğer kullanıcılarla anonim sohbet edebilirsiniz.

MooChat uygulamasıyla Android cihazlarınız üzerinden anonim olarak sohbet edebilirsiniz. İlgilendiğiniz konu başlıklarından birini seçerek ya da yeni bir konu başlığı oluşturarak anonim olarka sohbete başlayabiliyorsunuz.

Bir konu belirleyerek sohbet grubu oluşturabilmenize imkan veren MooChat uygulaması, kullanıcı adınızı belirledikten sonra o konuyla ilgilenen diğer kullanıcılarla sohbet etme imkanı sunuyor. Start Chat düğmesine tıkladıktan sonra, My Alias bölümünden kullanıcı adınızı belirleyebiliyor ve daha sonra Enter MooCode bölümünde ise sohbet konusunu yazarak sohbete başlayabilirsiniz. Aradığınız konu başlığı daha önceden oluşturulmuşsa, bu gruba otomatik olarak dahil ediliyorsunuz. Ancak daha önce açılmayan bir konu ise otomatik olarak sohbet odası oluşturuluyor ve diğer kullanıcıları beklemeye başlıyorsunuz.

Ünlüler, evcil hayvanlar, kitaplar, filmler, şarkılar, konserler ya da spor gibi aklınıza gelebilecek her türden konu başlığına dahil olan kullanıcılarla birlikte sohbet etme imkanı sunan MooChat uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.