Moto Rider 1.2.1 (Android)

Moto Rider

Moto Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazımızda motosiklet süreceğiz.

Huskalmm tarafından geliştirilen Moto Rider ücretsiz bir mobil yarış oyunudur.

Orta dereceli grafikler ile oyunculara sunulan Moto Rider bizlere birbirinden farklı motorları deneyimleme fırsatı veriyor. Gerçekçi hayat trafiğinin yer aldığı oyunda motosiklet şoförlüğü konusunda kendimizi sınayabilecek ve bu alanda ne kadar başarılı olduğumuzu görebileceğiz.

Oyun içerisinde güzel 3D grafikler yer alıyor. Akıcı trafik eşliğinde yarışacağımız yapım da motosikleti kontrol etmek hiç de kolay olmayacak. Sezgisel kontroller eşliğinde oyuncular araçlar arasında makas atabilecek ve akrobatik hareketler eşliğinde alabildikleri en uzun mesafeyi almaya çalışacaklar.

10 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan yapım benzersiz yol seçenekleri bakımından da oldukça tatmin edicidir. İnanılmaz hıza ulaşacağımız mobil yapım da araçların yanından ne kadar hızlı ve yakın geçersek o kadar altın kazanacağız. Oyuncular kazandıkları bu altınlar ile motosikletlerini geliştirebilecek ve daha hızlı bir yapıya kavuşturabileceğiz.

Google Play’de 4.2 gibi bir inceleme skor puanına sahip olan Moto Rider tamamen ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR