MultiMobil 2.5 (Android)

MultiMobil

2.5
MultiMobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MultiMobil, Android cihazlar üzerinde Multinet kartlarımızı takip etmek amacıyla kullanabileceğimiz bir uygulama.

MultiMobil, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir Multinet kart takip uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde kartımızın takip işlemlerini detaylı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulamayı indirip başlattığımız zaman karşımıza ihtiyaç duylabilecek her fonksiyonun düzenli bir şekilde dağıtıldığı arayüz çıkıyor. Uygulamayı tam anlamıyla kullanabilmek için öncelikle kart ve kullanıcı bilgilerimizi girerek hesap oluşturmamız gerekiyor. Oluşturulan bu hesap üzerinden kart bilgilerimizi, bakiyemizi ve yaptığımız harcamaları takip edebiliyoruz. Aynı ekran üzerinde Multinet tarafından sunulan ürün ve hizmetler de yer alıyor.

Arayüzün üst bölümünde yeme-içme, akaryakıt, konaklama, parantez ve hepsi başlıklarının bulunduğu butonlar bulunuyor. Aradığımız işletmeye göre bu seçeneklerden bir tanesini seçip Multinet kart kabul edenleri görüntüleyebiliyoruz. Sunulan listeler farklı kriterlere göre sıralanıyor. Bu kriterler kullanıcılar tarafından değiştirilebiliyor. Açıkçası bu alanın kullanımı bir hayli basit ve beklentileri fazlasıyla karşılayacak türden. Seçilen işletmelerin harita üzerinde gösteriliyor olması da bir başka hoşa giden ayrıntı oldu.

Genel olarak başarılı bir kullanım deneyimi sunan MultiMobil, Multinet kart sahiplerinin mutlaka denemesi gereken uygulamalar arasında.