Multiplayer Truck Simulator

Multiplayer Truck Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Multiplayer Truck Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tır simülatörüdür

Multiplayer Truck Simulator eğer tır kullanma keyfini mobil cihazlarınızda yaşamak isterseniz keyifle oynayabileceğiniz bir mobil tır simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon simülasyonu olan Multiplayer Truck Simulator'da online olarak oyunu diğer oyuncularla oynayabiliyor ve kamyon kullanarak yeteneklerimizi sergileyebiliyoruz. Multiplayer Truck Simulator'da oyunculara geniş haritalar sunulurken bu haritalarda farklı tır modellerini kullanabiliyoruz. Oyun içerisinde sürekli olarak yeni görevler karşınıza çıkıyor. Bu görevlerde bize verilen kargoyu zamanında hedef noktaya ulaştırmamız gerekiyor. Bu işi hızlı bir şekilde yaparken kaza da yapmamamız gerekmekte.

Multiplayer Truck Simulator'da görevleri tamamlayarak kazandığımız parayla yeni kamyon ve tır modellerinin kilidini açabiliyoruz. Ayrıca kullandığımız araçların römorklarını dilediğimizde sökebiliyoruz. Bu sayede yarışlara katılmak istediğimizde römorklarımızdan kurtulabilmekteyiz. Gerçekçi bir fizik motoruna sahip olan oyunda yol şartlarına dikkat etmemiz gerekiyor.

Multiplayer Truck Simulator'u dilerseniz dış kamera açısından, dilerseniz kokpitte yer alan iç kameradan oynayabilirsiniz. Ayrıca virajlarda yan kameraları da kullanabiliyorsunuz ve keskin virajları daha kolay alabiliyorsunuz.

YORUMLAR