Mumbara

Mumbara
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mumbara ile yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilir, bu puanları biriktirerek tekrar alışveriş yapabilirsiniz.

Denizli Markalar Birliği tarafından geliştirilen bir sosyal girişimcilik projesi olan Mumbara, yani Mobil Kumbara ile öğrencilerin yaptığı alışverişler ile birikim yapmalarının sağlanması amaçlanmış.

Mumbara ile anlaşmalı markalardan alışveriş yaptığınızda puan kazanabilmenizi ve biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde para yerine harcayabilmenizi sağlayan Mumbara’da kazanacağınız puanlar her marka için ayrı ayrı değil, tüm alışverişlerden ortak olarak biriktiriliyor. Bu sayede tek bir markadan alışveriş yapmak yerine, dilediğiniz yerden alışveriş yapabilmeniz sağlanıyor.

Mumbara uygulamasında alışveriş yaparken puan kazanmak ve puanlar ile alışveriş yapmak dışında da imkanlar sunuluyor. Yerel ve ulusal birçok markanın Mumbara üyelerine özel olarak hazırladığı fırsatlar, promosyonlar ve çekilişlerle de uygulamanın ayrıcalıklarından faydalabiliyorsunuz.

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve alışveriş yaparken puan kazanabileceğiniz Mumbara uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.