Munin 1.1 (Android)

Munin

1.1
Munin
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PC’de erken bir çıkış yapan Munin sonunda mobil oyunseverlere de kuzey mitolojisinin hakim olduğu bir Puzzle-Platform oyunu sunuyor.

Kuzey mitolojisinin baş tanrısı Odin’in habercisi olarak oynadığınız bu Puzzle-Platform oyununda mitolojik tarihi de yanınıza alarak gizemli bulmacaları çözeceksiniz. Munin, PC’de de satışa çıkan ve ses getiren bir oyundu. Kontrollerine bakılacak olursa daha çok mobil oyuncular için optimize edilmiş oyun tarzı sonunda daha kullanışlı bir platform da ulaşmış oldu.

Platform unsurları ve oyun görseller Braid’e benzerliğiyle dikkat çekerken harita içersinde ulaşamadığınız noktaları rotasyonlarla kendinize uygun bir forma sokmanız Munin’i orjinal kılıyor. 81 bölüm boyunca kutsal ağaç Yggdrasil’in her yerinde dolaşırken dünyanın şekillenmesi için çaba sarfetmeniz gerekiyor.

Ekranda uyguladığınız rotasyonlar sayesinde platformlara ulaşabilirken veya merdivenlere tırmanabilirken yetenek arz eden hareketli zeminler ve tuzaklar size daha fazla oyun derinliği katıyor. Kaybolmuş karga tüylerini toplarsanız her defasında yeni bir bölüme ulaşıp yeni bulmacalar çözüyorsunuz.