Mushboom 1.1 (Android)

Mushboom

1.1
Mushboom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mushboom, kontrol edeceğiniz karaktere zorlu bölümlerde rehberlik ederek başarıya ulaşmaya çalışacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir Android aksiyon oyunudur.

Her iki mobil platformu üzerinde son zamanların favori oyunlarından biri olmayı başaran Mushboom, oynadıkça bağımlısı olacağınız ve farklı bir oyun yapısına sahip heyecanlı bir aksiyon oyunudur. Genel yapısı itibariyle sınırsız koşu oyunlarına benzeyen Mushboom, bu tür oyunları seviyorsanız çok eğlenebileceğinmiz türden bir oyundur.

Oyun içerisinde şehir yaşantısından ve çalışmaktan sıkılarak kendini ofisin dışına atmış bir karakteri kontrol ediyorsunuz. Bu aşamadan sonra karakterin kontrolünü sağlayarak ona yardımcı olmalısınız. Yolunuza çıkacak olan engelleri ve düşmanları atlatmalı ve aynı zamanda yol üzerindeki tüm mantarları toplamalısınız.

Yüksek detaylı ve 3 boyutlu grafikler sunan Mushboom, grafikleri ile oyunun genel kalitesini arttırıyor ve oyuncuları tatmin ediyor. Oyunun sahip olduğu kontrol mekanizması ise oldukça rahat ve sorunsuz. 100'den fazla bölüm bulunan oyunda her bir bölüm bir öncekine göre daha çekişmeli ve zorlayıcıdır.

Kendine özgü stili, oyun yapısı ve özellikleri ile rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başaran Mushboom'u Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynamak isterseniz tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek.

Oyun için hazırlanan aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.