Mutfakta Ne Var

Mutfakta Ne Var
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mutfakta Ne Var uygulamasında Türk ve dünya mutfağına ait yüzlerce yemek tarifi bulunuyor.

Mutfakta Ne Var, 10’dan fazla kategoride yüzlerce yemek tarifine ulaşabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Türk ve yabancıların damak tadına uygun tatları birleştiren uygulamada öneri bölümü de bulunuyor.

Android tablet ve telefonunuzda kullanabileceğiniz Mutfakta Ne Var uygulaması yemek tariflerini resimli olarak göstermekle kalmıyor, elinizdeki malzemelere göre hazırlayabileceğiniz yemekleri gösteriyor. En az 3 malzeme seçimi yaptığınızda o malzemelerle yapılabilecek en iyi yemekler listeleniyor. Bu yönden benzerlerinden farklılık gösteren uygulamada aperatiflerden içeceklere, çorbalardan baklagillere, deniz ürünlerinden et yemeklerine toplam 16 kategoride yemek listeleniyor. Özel bir yemek arıyorsanız arama kutusu emrinize amade. Ancak çeşit çok olduğundan arama yaparken tabiri yerindeyse nokta atışı yapmanız gerekiyor. Örneğin; canınız mantı tarifini almak istiyorsanız ev yapımı mantı mı, Kars mantısı mı, yufka mantısı mı, Özbek mantısı mı, patates mantısı mı olduğunu belirtmeniz gerekiyor.

Mutfakta Ne Var, Türkçe ve kullanımı basit arayüz ile geldiğinden dilediğiniz yemek tarifine ulaşmanız fazla zamanınızı almıyor. Pratik, hızlı bir yemek tarifi uygulaması arıyorsanız kesinlikle göz atmalısınız.

YORUMLAR