Müzik Çalar 2.1.1 (Android)

Müzik Çalar

Müzik Çalar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz oluşu ve hoş tasarımıyla dikkat çeken Müzik Çalar en popüler müzik dinleme uygulamaları arasında yer alıyor.

Müzik Çalar Android için geliştirilmiş en iyi müzik çalma uygulamalarından bir tanesidir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Müzik Çalar'ın içerisinde en sevdiğiniz parçaları bulabilir ve ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

Uygulamanın en dikkat çeken yanlarından birisi de son derece düzenli ve basit bir yapıya sahip olmasıdır. Bu sayede her seviyeden kullanıcı favori şarkılarını zahmetsizce bulup dinleyebilir. MP3, MP2, MP1, OGG, WAV, AIFF, MIDI, AAC, AAC, 3GP, XM, IT, S3M, MOD, MTM, UMX, MO3, MP4, M4A, OTA gibi popüler ses formatlarını destekleyen uygulamada şarkı sözü fonksiyonu da sunulmakta.

Renkli ve göze hoş görünen arkaplanlara sahip olan Müzik Çalar'da ekolayzır seçeneği de sunulmakta. Bu özelliği kullanarak dilerseniz kendi ayarlarınızı oluşturabilir veya önceden ayarlanmış seçenekleri seçebilirsiniz. Uygulamada Halk, Pop, Klasik, Jazz, Rock ve Dans kategorilerinde yer alan müzikler bulunuyor. Dilediğiniz türden müzikleri seçerek dinleyebilirsiniz. Dinlediğiniz herhangi bir şarkının sanatçı veya şarkı bilgilerinin yanlış olması durumunda müdahale edip düzenleyebilirsiniz.

Tüm özellikleri göz önüne alındığında ideal bir müzik dinleme uygulaması olarak dikkat çeken Müzik Çalar'ı müzik dinlemekten keyif alan herkese öneriyorum.