MuzikMAG

MuzikMAG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MuzikMAG uygulaması ile Android mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak online müzikler dinleyebilirsiniz.

MuzikMAG uygulaması adından da anlayabileceğiniz gibi Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir müzik dinleme uygulaması olarak hazırlanmış. Uygulamanın ücretsiz olarak sunulması sayesinde dilediğiniz müzik türlerine, sanatçılara ve albümlere hiç zorlanmadan ulaşmak mümkün hale geliyor.

Arayüzünde sizin de farkedebileceğiniz gibi pek detay veya ayar kısmı bulunmuyor. Bu nedenle uygulamayı kullanırken profesyonel müzik dinleme uygulamalarının aksine istediğiniz kadar seçenek bulamayabilirsiniz. Zira uygulama direkt olarak o an aradığınız müzikleri bulmanız için tasarlanmış ve biraz daha geliştirilmesi gerekiyor diyebilirim.

Fakat hem içerisinde pek çok müzik türünü bulundurması hem de Türkçe müziklere kolay erişim olanağı sağlaması nedeniyle tercihleriniz arasında yer alacaktır. Pek çok popüler yabancı kaynaklı müzik dinleme programı veya uygulaması maalesef Türkçe müzikler konusunda yeterli desteği sunamıyor.

Çalışırken internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulama, dilerseniz istediğiniz parçaları telefonunuza indirerek offline dinleme imkanından faydalanmanızı da sağlıyor. Fakat bu tip bir özelliğin devamlı kullanımının cihazınızdaki depolama alanını yüksek oranda tüketeceğini unutmamalısınız.

Son çıkan yeni şarkılar kategorisi sayesinde en son parçalara da zorlanmadan ulaşabiliyorsunuz. Yeni, basit ve sade bir müzik dinleme ve bulma uygulaması arayanların deneyebilecekleri uygulamalar arasında.

YORUMLAR