My Newborn 1.0.0 (Android)

My Newborn

My Newborn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Newborn özellikle çocuklara hitap eden ve bebeklerin bakımını üstlendiğimiz bir oyun.

My Newborn geleceğin ebeveynleri için alıştırma niteliği taşıyor. Özellikle Facebook’taki düğün fotoğrafı paylaşma çılgınlığını göze alırsak bu oyun epey tutacağa benziyor. Ne de olsa hayattaki tek hayali evlenmek olanların çoğunlukta olduğu bir toplumda yaşamaktayız.

Oyunda hamile annelere yardım etmeye uğraşıyoruz. Ultrason çekimi, vitamin verme ve çeşitli bakım tatbiklerini uygulayarak sağlıklı bir doğum gerçekleşmesi için elimizden gelen yapıyoruz. Ultrason çekerek bebeğin cinsiyetini bulmak bile oyunda es geçilmemiş.

Doğumdan sonra da işlerimiz bitmiyor, aksine daha da artıyor. Bebeğin altının değişmesi, pudralanması ve bakım ürünleriyle temizlenmesi gerekiyor. Bunları yapmak gerçek hayattaki kadar zor olmasa da çok sıkıcı. Elbette bebeğin altını değiştirince her şey bitmiyor. Beslemesi, uyutması, bakımlarının tekrarlanması da cabası.

Toplamda 4 farklı anne karakter mevcut ve bunların doğuracağı bebekler bize emanet. Kulağa çok tuhaf gelse de oyun ne yazık ki böyle işliyor. Grafik disiplininde ise oyun hedef kitlesinin çocuklar olduğunu anında belli ediyor.

YORUMLAR