MyBilet

MyBilet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MyBilet uygulaması resmi MyBilet Android uygulamasıdır

MyBilet kullanıcılara ilgilendikleri farklı etkinlikler için kolayca bilet satın alma imkanı sunan resmi MyBilet mobil uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz MyBilet uygulaması eğer sinema, tiyatro ve konser gibi etkinlikleri yakından takip ediyorsanız size büyük yararı dokunacak bir uygulama. Normalde bu tür etkinliklere bilet almak için klasik olarak gişeden gidip bilet alabiliyoruz veya anlaşmalı MyBilet bayiileri üzerinden daha önceden bilet alabiliyoruz. Fakat bu MyBilet satış noktalarına ulaşabilmek için yol yapmamız ve belirli bir zaman harcamamız gerekiyor. İşte MyBilet sizi dertlerden kurtarmakta. MyBilet uygulaması ile MyBilet satış noktalarına etkinlikten önce uğramadan bilet alabiliyorsunuz. Bu sayede trafik sıkışıklığı gibi durumlar bilet alamamanıza ve etkinliği kaçırmanıza engel olamıyor.

MyBilet uygulamasını kullanarak vizyondaki filmlerin, tiyatro oyunlarının seansları hakkında bilgileri görüntüleyebilir ve bu biletleri seçeceğiniz farklı ödeme yöntemlerinden biri yoluyla satın alabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde sinema filmleri için fragmanlar da yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar gitmek istedikleri filmler hakkında önceden fikir sahibi olabiliyor.

MyBilet uygulaması ile alacağınız biletleri MyBilet Kiosklarından bastırabiliyorsunuz. Bu sayde gişede sıra beklemekten kurtulabiliyorsunuz. Uygulama aracılığıyla size en yakın etkinlik mekanlarını da görüntüleyebiliyorsunuz. Eğer MyBilet uygulaması ile bilet satın aldığınız bir etkinliğe katılamayacaksanız bu bileti açık paraya dönüştürebiliyorsunuz. Bu açık parayı da sonradan başka bir MyBilet etkinliğine bilet almak için kullanabiliyorsunuz.

MyBilet kullanıcı ayarlarından satın aldığınız bileti bir başkasının almasını sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR