MyEye 1.38 (Android)

MyEye

MyEye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MyEye uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan yaşadıklarınızı tüm dünyaya canlı yayınlarla anlatabilirsiniz.

MyEye uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak dilediğiniz an tüm dünyaya canlı yayınlar gerçekleştirebileceğiniz bir video yayını ve paylaşımı uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve son dönemlerde karşılaşılan video yayını yapma trendine oldukça güzel bir şekilde katkıda bulunan MyEye, hem kolay kullanımı hem de hızlı yapısıyla kullanıcıların hiç zorlanmadan hemen video paylaşımları yapmalarına olanak tanıyor.

Uygulamayı kullandığınızda hemen kendi profilinizi oluşturuyorsunuz ve hem takip edilebiliyor hem de diğer kullanıcıları takip edebiliyorsunuz. Yaptığınız canlı yayınları tüm dünyanın beğenisine sunabileceğiniz gibi sadece arkadaşlarınızla aranızda olmasını sağlayabiliyor, hatta özel bir grup kişiyle paylaşım seçeneklerinden de faydalanabiliyorsunuz. Konum paylaşma gibi geniş seçeneklerin yanında anonim kalma gibi opsiyonları da kullanabildiğiniz için kişisel gizliliğinizi istediğiniz düzeyde koruyabileceğinizi söyleyebilirim.

Dilediğiniz kadar kullanıcıyı takip ederek hepsinin yayınlarına erişme şansınız var ancak canlı yayına başlayan tüm arkadaşlarınıza dair bildirimler gelmiyor ve bildirim gelecek kişileri ayrı ayrı seçebiliyorsunuz. Bu sayede her dakika bir yayın bildirimiyle karşılaşmadan canlı yayın izleme keyfine ulaşabiliyorsunuz.

Tüm dünyayla canlı yayınını paylaşan kullanıcıların yayınlarını keşfetmek ve böylece daha önce hiç görmediğiniz yerleri görmek, haberdar olmadığınız şeylerden haberdar olmak ve keyifli vakit geçirmek mümkün hale geliyor. Uygulamada yer alan yayına tepki verme özelliği sayesinde izlenmeniz ve aldığınız reaksiyonların miktarı arttıkça çektiğiniz klip daha da popüler olarak daha fazla kişiye ulaşıyor.

MyEye uygulamasından yapılan video yayınları 72 saat boyunca saklanıyor ve yeniden oynatılabilir oluyorlar. Ancak bu sürenin bitiminin ardından yayınlara yeniden erişim imkanı kayboluyor. Elbette uygulamanın aktif olarak çalışabilmesi için internet bağlantınızın olması gerektiğini de unutmayın.

Yeni bir canlı yayın yapma uygulaması arayanlar kesinlikle göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR