MyLittleGoat

MyLittleGoat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MyLittleGoat beceri oyunlarından keyif alanların severek oynayacağı türden bir yapım.

Bir oyun tutunca kaçınılmaz olarak taklitleri türüyor. Bunun en büyük örneği Flappy Bird ve devamı niteliğinde olan Swing Copters. Bu oyunların piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra ypımcılar potansiyeli fark ederek çok sayıda benzer yapım ortaya çıkarttı.

Ne yazık ki MyLittleGoat da bu oyunlardan bir tanesi. Swing Copters ve Flappy Bird ile alakası yok belki ama aynı kategoride daha önce karşılaştığımız birkaç oyundan ilham aldığını açıkça belli ediyor.

Oyuna girdiğimizde karşımıza oradan oraya uçan, hoplayan ve zıplayan bir keçi çıkıyor. Bu keçi ekrana her bastığımızda zıplıyor ve momentumuna bağlı olarak duvarlardan birine çarpıyor. Bu aşamada dikkat etmemiz gereken en önemli şey duvarlarda aniden beliren dikenler. Bu dikenlere kesinlikle çarpmamamız gerekiyor. Herhangi birine değdiğimiz anda oyun sona eriyor ve o ana kadar topladığımız puan sonucu belirliyor.

Renkli ve sade bir tasarıma sahip olan MyLittleGoat beceri oyunları oynamaktan keyif alan kullanıcıların seveceği türden bir oyun. Orijinal bir yapı sunmasa da vakit geçirmek için ideal.