Myspace
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , İsveççe , İspanyolca

  • TOPLAM İNDİRME

    254

  • Üretici

    Myspace

Bir zamanların en popüler ve en çok ziyaret edilen sosyal ağı olan Myspace, Android cihazlarınız için ücretsiz bir uygulama sunuyor.

Bir zamanların en popüler ve en çok ziyaret edilen sosyal ağı olan Myspace, uzun süredir piyasada yok olma seviyesine gelmişti. Popülaritesinin en yoğun olduğu 2005-2009 yılları arasında gençliğin bir numaralı sosyal ağı olan site, 2011 yılında Justin Timberlake’in satın almasıyla yeni bir dönemece girdi.  

Myspace, dünyanın en büyük dijital müzik kataloglarından biri olarak biliniyor. Müzik ve eğlence meraklısı milyonlarca insan siteye ücretsiz erişim sağlayabiliyor. Müzik gruplarına kendilerini tanıtma fırsatı veren, bunun yanına bir de sosyal ağ özelliğini ekleyen siteye, fotoğraflarınızı ve şarkılarınızı yükleyebiliyorsunuz.

Zamanında plak şirketlerinin hegemonyasına iyi bir alternatif olan sosyal ağ, yenilenen arayüzü ve geliştirilmiş özellikleriyle eski günlerine geri dönmeye çalışıyor. Bu bağlamda mobil platforma da ağırlık veren Myspace, Android cihazlarınız için ücretsiz bir uygulama sunuyor.

Özellikleri:

- Milyonlarca şarkıya ulaşma ve kişiselleştirilebilir radyo istasyonu,

- Yeni insanlar, şarkılar ve grupları keşfetme imkanı,

- Gerçek zamanlı mesajlaşma sayesinde çevrenizle sohbet edebilme,

- Tür tabanlı ücretsiz radyo seçenekleri,

- Fotoğraf, animasyonlu GIF ve mesaj oluşturma,

- Oluşturulan içerikleri farklı platformlarda paylaşabilme..

Myspace çağa ayak uyduran adımlarıyla oldukça iyi bir gelişme kaydetmiş. İndirmenizi mutlaka öneririm.

NOT: Radyo sadece ABD'de mevcut.

YORUMLAR