Nambers 1.1.0 (Android)

Nambers

Nambers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sayıları ve renkleri bir araya getirmeniz gereken orijinal ve eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Bulmaca oyunları sevenlerin hoşuna gidecek bir çalışma Nambers, web oyunları ve mobil oyunları dünyasında kaliteli işler çıkartan Armor Games'in bir ürünü. Nambers basit bir eşleştirme oyunundan farklı olarak sizden renkleri be rakamları bir araya getirerek bulmaca çözmenizi istiyor. İkinisinin başarılı olduğu bir kombinasyon yakalamanız durumunda çözmüş olduğunuz blokların rakamsal değeri ve renkleri değişiyor.

Oyun dinamikleri içerisinde yapmanız gereken şey oyun ekranının içerisinde yer alan rakamla eşdeğer renge sahip olan kombinasyon ile başlamak. Bunun sonrasında değişen renklerle 3lü bir kombinasyon bulmanız gerekiyor ve bu sayı gittikçe yükseliyor. Toplam 50 farklı bölümü olan oyunun sıradışı oyun mekanikleri hiçbir bulmaca oyununa benzemezken öğrenip alışması da bir o kadar basit.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan Nambers isimli bu oyun bulmaca oyunu sevenlere tamamen ücretsiz olarak geliyor. Oyun içerisinde yer alan reklamları kaldırmak istiyorsanız uygulama içi satın alma seçenekleriyle bunu gerçekleştirmeniz mümkün.

YORUMLAR