Naughty Kitties 1.1.5 (Android)

Naughty Kitties

Naughty Kitties
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Naughty Kitties, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz en keyifli oyunlardan bir tanesi.

Naughty Kitties, Android tablet ve akıllı telefonlarımız ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu. Bugüne dek birçok beceri oyunu oynamıştık fakat bu oyunların pek azının Naughty Kitties'in sunduğu deneyime yaklaştığını söyleyebiliriz.

Sonsuz koşu oyunu dinamiklerini kule savunma oyunu atmosferiyle birleştiren Naughty Kitties'da uzay gemisine atlayıp yola koyulan sevimli kedilerin maceralarına tanık oluyoruz. Kedilerin gezegenine saldıran uzaylıları etkisiz hale getirmek için çıktığımız bu mücadelede pek çok tehlike bizleri bekliyor.

Kullandığımız uzay gemisi, oyunun sonsuz koşu ayağını oluşturuyor. Sürekli olarak yol alan bu gemiyi kullanarak uzaylılara karşı harekat düzenliyoruz. Oyunun kule savunma ayağında ise karşımıza çıkan düşmanları gemide bulunan silahları kullanarak yok etme işi yer alıyor. Üç farklı macera senaryosuna sahip olan oyunda son derece şirin grafik modellemelerine yer verilmiş. Farklı silah tiplerine ve gemilere sahip olmasıysa oyunun bir başka dikkat çeken özelliği.

Açıkçası iki farklı temanın bu denli başarılı bir şekilde kombine edilmiş olması oyunu mutlaka denenmesi gerekeneler arasında sokmaya yetiyor. Bana kalırsa büyük küçük demeden herkes bu oyunu büyük bir beğeniyle oynayacaktır. Zorlu görevlerle zenginleştirilmiş olan uzun oyun yapısı, hemen tükenmesine engel oluyor.

YORUMLAR