NBA 2K14

NBA 2K14
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NBA 2K14 gerçekçi bir basketbol deneyimini mobil cihazlarımıza taşıyor

NBA 2K14 konsollarda ve bilgisayarlarımızda oynayabildiğimiz dünyanın en başarılı basketbol oyunu serisi olan NBA 2K14'ün mobil cihazlara uyarlanmış versiyonudur.

Android işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde opynayabileceğiniz bir mobil oyun olan NBA 2K14 size en gerçekçi basketbol deneyimini sunmaya çalışıyor. Uygulama marketlerinde sıkça karşılaştığınız basit şut atma oyunlarının aksine tam anlamıyla size basketbol maçlarının heyecanını yaşatabilen bir oyun olan NBA 2K14 hem yüksek kaliteli grafikleri hem de gerçekçi fizik hesaplamalarıyla öne çıkmakta.

Ünlü basketbol oyuncusu LeBron James'in imzasını taşıyan oyunda kendi takımımızı seçerek NBA sezonunda birinciliğe giden yolda ilerleyebiliyoruz. Lisanlı gerçek NBA takımlarının yer aldığı NBA 2K14 bize farklı oyun modları da sunuyor. Bu modlardan oyuna çeşitlilik ve renk katmakta.

NBA 2K14 oynanış olarak oldukça başarılı bir oyun. Oyun kullanıcılara 2 farklı kontrol yöntemi sunuyor ve oyunu tercihlerimize göre oynayabilme imkanı veriyor. NBA 2K14'ü dilerseniz klasik sanal gamepaad yöntemişyle dilerseniz tek elinizle gerçekleştireceğiniz dokunmatik hareketler yöntemiyle oynayabilmektesiniz.

NBA 2K14 oyun müzikleri de oldukça başarılı ve oyunun kalitesini arttırıyor. Eğer basketbol oyunlarını seviyorsanız bu alandaki en iyi yapımlardan olan NBA 2K14'ü denemelisiniz.

YORUMLAR