Nebulous 0.8.4 (Android)

Nebulous

Nebulous
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rakiplerinizi yiyerek büyüdüğünüz ücretsiz bir online oyun arıyorsanız Nebulous hoşunuza gidecektir.

Bu aralar tarayıcı üzerinde oldukça popüler bir oyun olan agar.io oynanışından esinlenerek meselayi galaksilere taşıyan bir Android oyunu olan Nebulous, sevdiğiniz oyun mantığını mobil cihazlarınıza resmi kaynaklardan önce getiriyor. Sizden ufak olan daireleri emdikçe büyüyen kendi daireniz ile olabildiğince genişlemeye çalışıyorsunuz.

Çevrimiçi bir ortamda oynanan oyunda birçok oyuncu sizinle aynı hedefin peşindeler ve aradaki büyük balık küçük balık ilişkisi bu oyunculara da uygulanabiliyor. Sizden ufak olanları yok edebiliyorsunuz, ama sizden büyük olanlardan da kaçmanız gerekiyor. Avantajlı olan kısım şu ki daireniz ne kadar ufaksa o kadar hızlı ilerliyor. Bu nedenle manevra kabiliyetinizle hayatta kalabiliyorsunuz ve avlananlar daha stratejik düşünmek zorunda kalıyorlar.

18 oyuncuya kadar desteği olan online oynanışıyla farklı oyun modlarına da rastlayacaksınız. Elbette online oyu içni internet bağlantınızın açık olması gerekiyor ama tamamen ücretsiz ve uygulama içi satın alma seçeneği olmayan bir oyun için bu özellikler asla göze batmıyor.