Neon Soccer 1.0.4 (Android)

Neon Soccer

Neon Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    25

  • Üretici

    Neon2

Zevkli ve eğlenceli bir futbol oyunu

Neon Soccer, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve sürükleyici bir futbol oyunudur. Renkli görselleri ve kendine has atmosferiyle ön plana çıkan oyunda goller atarak puanlar kazanıyorsunuz. Özel güçler de kullanabileceğiniz oyunda süper goller atabiliyorsunuz.

Futbol oynamayı sevenlerin beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm bir oyun olan Neon Soccer, futbol sahasında top sürerek ilerleyip gol atmaya çalıştığınız bir oyundur. Yolunuza çıkan engellerden kaçmanız gereken oyunda çevik olmanız gerekiyor. En iyi ve güzel golleri atmak için becerilerinizi sınayabileceğiniz oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Rengarenk atmosferi ve grafikleriyle de dikkat çeken oyunda kart koleksiyonunuzu geliştirerek daha güçlü bir konuma da gelebiliyorsunuz. internet bağlantısına gerek duymadan da oynayabileceğiniz oyunda harika bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Özel kartların sahibi olup farklı turnuvalarda boy gösterebileceğiniz Neon Soccer oyununu mutlaka denemelisiniz.

Neon Soccer oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdak videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR