Neonize

Neonize
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Neonize ilginç bir zeka oyunudur

Neonize farklı oyun türlerini birleştiren, oyunculara sıradışı bir oyun tecrübesi ve eğlence yaşatmayı başarabilen bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yükleyebileceğiniz bir mobil oyun olan Neonize'da oyunculara eğlenceli bir mücadeleye girme imkanı veriliyor. Hafıza ve ritim tabanlı bir beceri oyunu olan Neonize'da temel amacımız oldukça basit: hayatta kalmak. Fakat yeteneklerinizi kullanarak ne kadar uzun hayatta kalabilirsiniz? İşte Neonize oynayarak bu sorunun cevabını alabilir ve arkadaşlarınızla heyecan dolu bir rekabetin içerisine girebilirsiniz.

Neonize'da ekranın ortasında yer alan bir cismi kontrol etmekteyiz. Bu cisim 4 farklı yöne doğru ateş edebiliyor. 4 farklı yönden bize saldıran düşmanlar bize sürekli yaklaşmakta. Bu düşmanlar bize değmeden onları vurmamız gerekmekte. Bu iş başlangıçta oldukça basit olsa da aşama atladıkça düşmanlar hızlanıyor ve aynı anda birden fazla düşman bize doğru yönleniyor. Böylece oyun reflekslerimizi test ediyor ve heyecan dolu bir oynanış sunuyor.

Neonize çok karmaşık grafiklere sahip olan bir oyun değil ve düşük sistem özelliklerine sahip Android cihazlarda bile rahatça çalışabiliyor.

YORUMLAR