Nerdesin Aşkım

Nerdesin Aşkım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nerdesin Aşkım, istediğiniz her kişinin nerede olduğunu anlık olarak size gösterebilen hem yararlı hem de başarılı bir Android uygulaması.

Nerdesin Aşkım, Facebook hesabınızla kolayca giriş yaptıktan sonra istediğiniz tüm kişilerin nerede olduğunu öğrenmenizi sağlayan ücretsiz ve yararlı bir uygulama.

Eğer sevgilinizin nerede olduğunu hep merak ediyorsanız fakat meraklı meraklı beklemek yerine öğrenmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Sunduğu gerçek zamanlı mekan bilgisi sayesinde sevgilinizin gerçekten halısahada mı? yoksa diskolarda barlarda mı? olduğunu sizlere gösteren uygulama sayesinde hiç bir zaman sevgilinizin nerede olduğunu merak etmiyorsunuz.

Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize yükledikten sonra bir ay boyunca hem sınırsız hem de ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Fakat 1 aydan sonra uygulam size günde sadece 3 'Nerdesin' hakkı veriyor. Bu nerdesin haklarınızı Facebook arkadaşlarınızdan birine ya da sevgilinize göndererek nerede olduklarını görebiliyorsunuz. Eğer daha fazla nerdesin sorgusu yapmak istiyorsanız uygulama içindeki marketten satın alabiliyorsunuz.

'Nerdesin Aşkım' sorgusunu yaparak saniyeler içerisinde sevgilinizin nerede olduğunu öğrenebileceğiniz uygulamayı dikkatli kullanmanızı tavsiye ederim. Zira yanlış ya da art niyetle kullanıldığında sen bana güvenmiyor musun? gibi sorularla başlayan ve istemediğiniz konuşmaların içerisinde bulabilirsiniz kendinizi.

YORUMLAR