Netify 1.1.0 (Android)

Netify

Netify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bağlı olduğunuz ağdan koptuğunuzda ve başka bir ağa bağlandığınızda akıllı uyarılar alabiliyorsunuz.

Netify uygulaması, Android cihazlarınız üzerinden bağlandığınız ağlar hakkında bilgilendirmeler yaparak size kontrollü internet erişimi sunuyor.

Mobil cihazlarınızda kablosuz ağa bağlıyken, internette müzik dinlemek, video izlemek gibi aktiviteleri gerçekleştirdiniz. Ancak sonradan fark ettiniz ki, kablosuz ağdan koparak hücresel veri üzerinden bu aktiviteleri gerçekleştirerek kotanızın neredeyse tamamını harcadınız varsayalım. Bu durumla karşılaşmak oldukça can sıkıcı olabilir, hatta çok az ya da sınırlı bir paketiniz varsa ve bu paketi harcadıysanız durum daha da kötü olabilir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için Netify uygulaması oldukça başarılı bir çözüm sunuyor. Bağlandığınız ağları uyarı şeklinde size gösteren ve kontrolü elinize almanızı sağlayan uygulamanın işlevini çok beğendiğimi söylemeliyim.

Uygulamayı başlattıktan sonra aktif konuma getirmeli ve bildirim seçeneklerini ayarlamalısınız. Uygulamanın alt kısmında yer alan Kayıtları göster simgesine tıklayarak, bağlantı geçmişinizi görüntüleyebilmeniz de mümkün. Türkçe dil desteği de sunan Netify uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR