Networkdry Kuru Temizleme 1.1.8 (Android)

Networkdry Kuru Temizleme

Networkdry Kuru Temizleme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Networkdry Kuru Temizleme uygulamasını kullanarak halılarınızı ve kuru temizleme yapılacak kıyafetlerinizi kapıdan teslim edebiliyorsunuz.

Networkdry Kuru Temizleme uygulaması ile Android cihazlarınız üzerinden halı yıkama ve kuru temizleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Halı yıkama, kuru temizleme, gelinlik, abiye, yorgan ve benzer ev tekstili ürünlerini kapınızdan teslim alarak gerekli işlemleri uygulayan ve sizleri büyük bir yükten kurtaran Networkdry Kuru Temizleme uygulaması ile siparişlerinizin 5 saat içerisinde kapınızdan alınmasını sağlayabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saatte sipariş verebileceğiniz uygulamada kredi kartı veya kapıda ödeme seçeneklerinden de yararlanabiliyorsunuz.

Kuru temizleme gerektiren eşyalar 24 saatte, ev tekstili ürünleri 72 saatte, halı yıkama ve teslimatı da 7 gün süren Networkdry Kuru Temizleme uygulamasında, teslim alma ve teslim etme tarihlerini ve saatlerini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veren Networkdry Kuru Temizleme uygulamasıyla siz de ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Uygulama özellikleri

  • Kredi kartı veya kapıda ödeme seçeneği
  • 7/24 hizmet imkanı
  • Siparişlerinizi 5 saat içerisinde kapınızdan teslim alma
  • İndirimli alışveriş seçeneği
  •  

YORUMLAR