Neumob

Neumob
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Neumob uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda hem internetinizi hızlandırabiliyor hem de engelli sitelere girebiliyorsunuz.

Neumob uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının çok daha hızlı bir şekilde internete bağlanabilmek için kullanabilecekleri internet hızlandırıcılar arasında yer alıyor ancak tek işlevi bu kadarla sınırlı da değil. Uygulamanın hem bir VPN servisi olması hem de internetinizi WiFi yahut diğer bağlantılar üzerinde olabildiğince hızlandırması sayesinde kullanırken çok sayıda fonksiyona erişebileceğinizi söyleyebilirim. Çok kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelmesi ise tüm işlevlerinden sorunsuzca yararlanmanızı sağlıyor.

Uygulama, internet bağlantınızı hızlandırmak için cihazınız üzerinde pek çok optimizasyon işlemi gerçekleştiriyor. Bu optimizasyonlardan faydalanarak en kısa sürede indirmeniz gereken veriler cihazınıza ulaştırılıyor ve sıkıştırma olanakları sayesinde kota kullanımınızda da düşüş meydana geliyor.

Bunun yanında engelli internet sitelerine girebilmeniz için gerekli VPN altyapısını da sağlayabilen uygulama, ortak internete giriş noktalarında tüm verilerinizi şifreliyor ve kişisel bilgilerinizin istenmeyen ellere geçmesine engel oluyor. Tabii ki yurtdışındaki bazı servisleri kullanabilmek için faydalanabileceğiniz ülke değiştirme seçenekleri de yine Neumob içerisinde mevcut.

Lakin uygulamanın içerisindeki bazı işlevleri tam olarak kullanabilmek için satın alma seçeneklerinden faydalanarak biraz para harcamak gerekebiliyor. Ancak temel işlevleri tamamen ücretsiz olarak kullanmak ve uygulamadan memnun kalıp kalmayacağınızı görmek mümkün diyebilirim.

Eğer hem yeni bir engelli sitelere girme uygulaması hem de Android internet hızlandırma uygulaması arıyorsanız kesinlikle telefonunuzda bulunması gerekenler arasında.

YORUMLAR