New Star Soccer G-Story 1.0 (Android)

New Star Soccer G-Story

1.0
New Star Soccer G-Story
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

New Star Soccer G-Story, Android cihazlarda oynanabilir hikaye odaklı futbol oyunu.

New Star Soccer G-Story, futbol oyunlarına farklı bir bakış açısı kazandıran geliştiricinin ödüllü yapımı New Star Soccer’ın hikaye odaklı yeni sürümü olarak Android platformunda da indirilmeye sunulmuş. Klasik futbol oyunlarından oldukça farklı bir çizgide olduğundan telefonda da rahatlıkla oynanabilen oyunda önceki maç ve antrenmanlarımıza dönüp anılarımızı tazeliyoruz.

Adından da tahmin edeceğiniz üzere serinin yeni oyunu hikaye üzerinden yürüyor. “Nereden nereye?” dedirten hayat hikayemizi okuyarak ilerliyoruz oyunda. Ara sıra önemli pozisyonlarda müdahale etme şansı veriliyor. Geçmiş maçların pozisyonlarını yaşayarak nostalji yaşıyoruz. Maçın kaderini etkileyen bu pozisyonlarda karar değiştirip oyunu farklı şekillerde bitirme şansına da sahibiz.

İsim, lig, takım seçimiyle başlayan uzun soluklu futbol oyunu ne FIFA, Dream League Soccer gibi klasik futbol oyunlarından veya menajerlik oyunlarından elbette farklı. New Star Soccer ile de bağlantılı değil. Başlı başına hikaye üzerinden yürüyen belli noktalarda oyuncuya oynama şansı sunan bir yapım. Okumayı sevmeyen biriyseniz oyundan hiçbir zevk almayacağınızın garantisini verebilirim.

YORUMLAR