News in Levels

News in Levels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

News in Levels, Android üzerinden İngilizce seviyenize uygun haberler bulmanıza ve o haberlerin videolarını izlemenize yarayan, bir tür eğitim uygulamasıdır.

News in Levels, Android telefon ve tabletler üzerinden kullanılabilen bir İngilizce haber okuma uygulamasıdır.

İngilizce öğrenmeye başlayan ya da geliştirmek için en önemli basamaklardan bir tanesi sürekli okumaktır. Seviyenize uygun hikaye kitaplar, romanlar ve haberler okumanız, sürekli önerilir. News in Levels de sizin için bu işi oldukça kolaylaştıran bir uygulama. Uzun süredir internet sitesi üzerinden hizmet veren News in Levels, hazırladığı yeni Android uygulamasıyla da mobil platformlar üzerinden kullanılabilir duruma geldi.

News in Levels'a her gün 2 ya da 3 haber ekleniyor ve bütün bu haberin üç farklı seviyesi bulunuyor. Sizde bu seviyelerden bir tanesini seçerek, haberi okumaya ve anlamaya çalışıyorsunuz. Haberleri hazırlayanlar, metnin içinde yer alan ve bilinmesinin daha zor olduğunu düşündükleri kelimeleri ise "kalın" olarak yazıyorlar. Kalın şekilde yazılan bu kelimelerin anlamları ise yine İngilizce olmak üzere metinlerin en altında yer alıyor. Üçüncü seviye haberlerde ise haberin en sonunda bir de video yer alıyor. Bu video, az önce okuduğunuz metnin aynısı oluyor ve okuduklarınızı bir de dinleme şansı yakalayabiliyorsunuz.

YORUMLAR