Ninja Kid Run 1.1.6 (Android)

Ninja Kid Run

Ninja Kid Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Kid Run, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir sonsuz koşu oyunu.

Ninja Kid Run, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir sonsuz koşu oyunu olarak dikkat çekıyor. Uygulama marketlerde örneklerine bolca rastladığımız koşu oyunları havasını taşıyan Ninja Kid Run'da çocuk yaştaki bir ninjanın kontrolünü ele alıyoruz. Yerinde duramayan bu karakter şehrin sokaklarında tehlikeli bir maceraya atılıyor. Ninja Kid Run'da dinamik ve keyif verici bir atmosfere yer verilmiş.

Oyunda başarılı olmak için hızlı çalışan reflekslere sahip olmamız gerekiyor. Kontrolünü ele aldığımız karakter otomatik olarak koştuğu için karşımıza çıkan engellerden hızlı tepkimeler ile sıyrılmalıyız. Bunu yaparken dikkat etmemiz gereken başka bir ayrıntı daha var. Bölümlere serpiştirilmiş olan puanları toplamak da görevlerimiz arasında.

Ninja çocuğu yönetmek için basit parmak hareketlerini kullanıyoruz. Parmağımızı ekranda sürükleyerek karakterin gideceği yönü tayin edebiliyoruz. Tepkimelerin hızlı olduğunu söyleyebilirim. Parmağımızı ne tarafa sürüklersek ninja da vakit kaybetmeden o yöne gidiyor.

Ninja Kid Run'da özellikle çocuklara hitap eden fakat her yaştan oyunseverin beğenisini kazanacak bir modelleme konseptine yer verilmiş. Üç boyutlu grafikler oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer alıyor.

Koşu oyunları dikkatinizi çekiyorsa Ninja Kid Run sizi uzun bir süre ekran başına kilitleyecektir.

YORUMLAR