Ninja Up! 1.0.1 (Android)

Ninja Up!

Ninja Up!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz beceri oyunudur.

Ninja Up, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli ve macera dolu bir zıplama oyunudur. Pek çok başarılı oyunun geliştiricisi olan Gameloft tarafından yapılan oyunun nedense gölgede kaldığını ve hakkı olan ilgiyi pek görmediğini düşünüyorum.

Zıplama oyunları 90'ların sonu 2000'lerin başında popüler olmuş, bilgisayarlarımızda çok fazla oynadığımız, şimdi de telefonlarımıza gelmiş olan çok eğlenceli ve kafa boşaltıcı bir tarza sahip oyunlardır. Ninja Up da işte tam olarak böyle bir oyun.

Oyunda amacınız, benzer oyunlardaki gibi en yükseğe zıplamak. Bu esnada düşmemeniz gerekiyor ve ne kadar yükselirseniz oyun o kadar eğlenceli ve enteresan bir hal alıyor. Ayrıca da yüksek puanlar alabiliyorsunuz.

Zıplarken boş bir alanda yukarıya doğru zıplamıyorsunuz çünkü burada çeşitli engelleri ve diğer ninjaları da aşmanız gerekiyor. Ayrıca hazır bir platforma değil, kendi çizeceğiniz bir ipe zıplamanız gerekiyor.

2D pixel art tarzı grafikleri ile de dikkat çeken oyun bence boş zamanlarınızı değerlendirmek için yeterli derece eğlence sunuyor. Bu yüzden indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR