Noah Camera 1.07 (Android)

Noah Camera

Noah Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Noah Camera uygulaması sayesinde Android cihazlarınızda çektiğiniz fotoğraflara gerçek zamanlı olarak filtreler ekleyebiliyorsunuz.

Noah Camera uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının, fotoğraf çekimleri ve fotoğraf efektlendirme işlemleri için kullanabilecekleri sade ve basit uygulamalar arasında yer alıyor. Her ne kadar bu iş için kullanılabilecek pek çok gelişmiş uygulama olsa da, hem ücretsiz olması hem de sohbetler esnasında hızla fotoğraf paylaşımı yapmanıza izin vermesi sayesinde göz atmak isteyebileceklerinizden birisi olduğunu düşünüyorum.

Uygulamanın en çok dikkat çeken özelliği, fotoğraf çekimlerinden sonra değil önce filtre ve efektlerinizi ayarlamanızın gerekmesi. Böylelikle gerçek zamanlı olarak nasıl bir sonuç elde edeceğinizi görmeniz ve kendinizi hazırlamanız da mümkün hale geliyor. Gerçek zamanlı filtreleme esnasında herhangi bir takılma ya da yavaşlığın karşımıza çıkmadığını da belirtmek gerekiyor.

Eğer birden fazla fotoğrafı dostlarınızla kolaj olarak paylaşarak tek seferde daha fazla şey anlatmak istiyorsanız bunu yapmak için kullanabileceğiniz kolaj seçenekleri de Noah Camera’da yer alıyor. Kolajın oran ve orantısı gibi özelliklerini de düzenleyebildiğiniz için resminizin istediğiniz şekle sahip olacağı ortada.

Hem ızgara desteğine hem de zamanlayıcı özelliğine sahip olan Noah Camera, tek seferde aklınızdaki fotoğrafların çekimine olanak tanıyor. İsterseniz sessiz kamera özelliğini kullanarak dostlarınıza sürprizler yapma imkanınız da mevcut diyebilirim. Çekim ve filtreleri uyguladıktan sonra sosyal medya veya mesajlaşma uygulamalarını kullanarak fotoğraflarınızı arkadaşlarınıza göndermek isterseniz kullanabileceğiniz butonlar da yine Noah Camera içerisinde mevcutlar.

Yeni bir gerçek zamanlı fotoğraf filtreleme uygulaması arayanların deneyebilecekleri alternatiflerden birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR