Nobodies 2.1.1 (Android)

Nobodies

Nobodies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nobodies, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir gizem çözme oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Nobodies, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir gizem çözme oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Bir hayli zevkli deneyim sunan oyunda büyük bir davanın peşinde koşuyorsunuz.

Birbirinden dolambaçlı olayların gerçekleştiği oyunda benzersiz görevleri tamamlamaya çalışıyor ve aynı zamanda da zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Entrika dolu hikayelere sahip olan oyunda beyninizi zorlayan bulmacaları çözmeli ve hikayeyi tamamlamalısınız. Tamamen yaşanmış bir hikayeye dayanan oyunda 35'den fazla oyun sahnesi yer alıyor. Gizemli olaylarla donatılmış Nobodies'i mutlaka denemelisiniz. Eğer gizem ve entrika olaylarını seviyorsanız bu oyun tam size göre diyebilirim. Telefonlarınızda mutlaka olması gereken bir oyun olan Nobodies'i sakn kaçırmayın.

Gerçekçi grafiklere ve etkileyici atmosfere sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Geride kalan izleri temizlemeniz gereken Nobodies'i mutlaka indirmelisiniz. Nobodies oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR