Nock Nock

Nock Nock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nock Nock, internet sitesi sahiplerinin sevmediği sunucu durumu takip işlemini yapan yardımcı bir uygulama.

İnternet sitesi sahipleri belirli özelliklere sahip sunucular satın alır ve gerekli tüm dosyalarını bu sunucu üzerine yüklerler. Ziyaretçiler de bu sunucu üzerinden siteye girer ve istedikleri bilgiye ulaşabilirler. Fakat bu sunucuların arıza vermesi durumunda siteniz ulaşılamaz hale gelebilir. İşte bu durumda, Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Nock Nock uygulaması sizin yardımcınız olacak.

Bir sunucu takip uygulaması olan Nock Nock, sitenizin herhangi bir hata vermesi durumunda sizi anlık olarak uyarıyor. Uyarıyla birlikte aynı zamanda nasıl bir sorun olduğunu da size söyleyen Nock Nock, kısa sürede sitenizi düzeltmenizi istiyor. İnternet sitesi sahipleri için oldukça faydalı olacak Nock Nock'ın kullanımı ise oldukça basit.

Nock Nock uygulamasını indirdikten sonra çalıştırıyor ve sizden istenilen bazı ayarları güncelliyorsunuz. Bu ayarlar ise sitenizin ismi, internet adresi ve kaç dakikada bir kontrol edilmesini istediğiniz yönünde. Tüm bu ayarları yaptıktan sonra kaydediyor ve Nock Nock'ı kullanmaya başlıyorsunuz. Nock Nock ile birlikte artık gönül rahatlığıyla dolaşabilir ve sitenizin çalıştığından emin olabilirsiniz.

YORUMLAR