Notifix 0.995 (Android)

Notifix

Notifix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda bildirimlerinizi uygulamalara göre gruplandırmak istiyorsanız, Notifix uygulamasını kullanabilirsiniz.

Notifix uygulamasıyla Android cihazlarınızda bildirimleri kendi aralarında gruplandırabiliyorsunuz.

Kullandığınız çeşitli uygulamalardan sürekli bildirimler alıyorsanız ve bazı bildirimler arada kaynayıp gidiyorsa, sizin için iyi bir haberimiz var. Notifix uygulaması, telefonunuzda size bildirim gönderen uygulamaları gruplandırarak önemli bildirimlere ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Notifix uygulamasını kullanabilmek için Google hesabınız ile giriş yaptıktan sonra, gerekli izinleri sağlamanız gerekiyor.

Bildirimler nasıl gruplandırılacak diye merak ediyorsanız, hemen anlatalım. Örneğin; Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya uygulamalarından gelen bildirimleri Sosyal, anlık mesajlaşma uygulamalarından gelen bildirimleri Sohbet başlıklarıyla alt alta sıralayan uygulamada, bildirimleri alışkın olduğunuz gibi bildirim çubuğundan takip edebiliyorsunuz. İncelemek istediğiniz bildirimlerin bulunduğu gruba tıklayarak genişletebilir, hangi uygulamadan ne bildirimi gelmiş anında görebilirsiniz. Eğer siz de telefonunuza gelen bildirimleri bu şekilde organize etmek istiyorsanız, Notifix uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.