nPerf 2.1.25 (Android)

nPerf

nPerf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

nPerf bir mobil internet hızı ölçme uygulamasıdır

nPerf kullanıcılara mobil cihazlarının bağlantı hızlarını kolayca test etme imkanı veren bir internet hız testi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizin bağlantı hızlarınızı ölçemenizi mümkün kılan nPerf saniyede 1 gigabite kadar olan bağlantı hızlarını test edebilmekte. nPerf, Android internet hız testi işini saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliyor ve size sonuçları görsel olarak raporlayabiliyor. Bu kullanışlı araç sayesinde internet bağlantınızdaki, kablosuz ağınızdaki veya akıllı telefon ve tabletinizdeki bağlantı problemlerinin farkına varabiliyorsunuz.

nPerf internet hız testi gerçekleştirmenin yanında kullanışlı ek özelliklere de sahip. Uygulama aracılığıyla internet hızınızın haricinde gecikme (latency) süresini, internet üzerindeki gezinti hızınızı ve video yayınlarını izleme kalitesini ölçebiliyorsunuz. Bu testlerden elde edilen sonuçlar test noktalarına göre harita üzerine not ediliyor. Ayrıca nPerf test sonuçlarınızı diğer kullanıcıların test sonuçlarıyla da karşılaştırabiliyorsunuz.

nPerf 2G, 3G, 4G, Wimax, WiFi ve Ethernet hız testleri gerçekleştirebiliyor. Bütün WiFi ve LTE teknolojilerini destekleyen uygulama alanında en iyi araçlardan bir tanesi.

YORUMLAR