Nusiki

Nusiki
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nusiki, bol bol müzik dinlemeyi ve dinlediklerini paylaşarak başkalarının dinlediklerini de merak eden kullanıcılara özel geliştirilen bir Android müzik uygulaması.

Nusiki, Android telefon ve tablet sahibi olan müzik severlerin ortak bir alanda buluşarak birbirleri ile en sevdiği müzikleri paylaşamasını sağlayan bir sosyal müzik ağı uygulaması. Uygulama sayesinde hem en sevdiğniz şarkıları arkadaşlarınız ile paylaşabilir hem de takip ettiğiniz kişilerin hangi şarkıları dinlediğini görebilirsiniz.

Sosyal müzik uygulaması olmasının nedeni uygulama tıpkı sosyal medya hesaplarınızda olduğu gibi profil, beğeni, paylaşım vb. özellikler sunuyor fakat bunların hepsi müzik için geçerli. Kulak zevkine güvenerek takip edeceğiniz arkadaşlarınızın hangi şarkıları dinlediğini sormadan görebildiğiniz uygulama, kendi sevdiğiniz şarkıları da paylaşırken fotoğraf ya da mesajlar da ekleme imkanı sunuyor.

Sevdiğiniz şarkıları hem dinleyeceğiniz hem de beğenerek daha sonra adını unutsanız bile kolayca tekrar erişebileceğiniz Nusiki, müzik dinlemeyi çok sevenlerin hoşuna gidebilecek uygulamalardan bir tanesi.

YORUMLAR