Nuzzel 1.0 (Android)

Nuzzel

1.0
Nuzzel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nuzzel, kullanıcılara arkadaşlarının paylaştıkları haberleri takip etme olanağı sunan bir uygulama.

Nuzzel, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir haber takip uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Nuzzel, rakiplerinden farklılaşmak için sosyal medyanın gücünden faydalanıyor ve bu sayede ortaya son derece orijinal bir deneyim çıkartıyor.

Uygulamayı farklı kılan en önemli detay, kullanıcılara arkadaşlarının sosyal medya üzerinde paylaştıkları haberleri derleyip sunması. Bu uygulama sayesinde Facebook ve Twitter üzerinde yer alan arkadaşlarımızın paylaştıkları haberleri yakından takip edebiliyoruz. Bu sayede haber bombardımanı altında kaybolup ilgimizi çekebilecek içerikleri de kaçırmak yerine sadece arkadaşlarımızın ilgisini çeken, dolayısıyla bizim de ilgimizi çekme potansiyeli taşıyan haberlere erişim sağlayabiliyoruz.

Uygulamada son derece sade ve dikkat dağıtmayan bir arayüze yer verilmiş. İçerikler son derece düzenli bir şekilde ekranda gösteriliyor. Dikkatimizi çekenlere bir tık ile giriş yapabiliyor ve okuyabiliyoruz. Eğer çok hoşumuza giden bir haber olursa onu kendi kanallarımız üzerinden de paylaşabilme şansına sahibiz.

Nuzzel'ı kullanabilmek için Twitter veya Facebook hesabımızla giriş yapmamız gerekiyor. Bu aşamadan sonra paylaşılan haberleri uygulamanın akış sayfasından takip edebiliyoruz.

Son derece rafine bir kullanım deneyimi sunan Nuzzel, gündemi yakından takip etmek isteyen kullanıcıların seveceği türden bir yapım.

YORUMLAR