NYTimes (Android)

NYTimes

NYTimes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NYTimes, Dünya'nın en popüler haber kaynaklarından bir tanesi olan New Yor Times'ın resmi ve ücretsiz Android haber uygulaması.

NYTimes, New York Times'ın resmi ve ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunmuş olduğu oldukça yararlı ve başarılı bir haber uygulaması.

Gündemi yakından takip etmek isteyen herkesin mutlaka okuması gerektiğini düşündüğüm New York Times, bulabileceğiniz en güzel haber uygulaması olabilir.

Kullanım kolaylıklarından haber içeriklerine kadar her yönü ile kalitesini gösteren uygulama, kullanıcı sayısı ile de bunu gösteriyor.

En güncel ve son dakika haberleri dahil onlarca kategoride istediğiniz haberleri rahatlıkla okuma keyfi sunan uygulamanın tasarımı da yakın zamanda tamamen yenilenerek çok daha güzel ve gösterişli oldu.

Dünya, Amerika, İş Dünyası, Spor, Sanat, Moda, Magazin, Video ve benzer türdeki kategorilerde bulunan haberleri ile her daim haberleri takip etme imkanı sunan NYTimes'ın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise kaydettiğiniz haberleri daha sonra okuyabiliyor olmanız. Örneğin sabah ofisinize doğru giderken bir haber gördünüz fakat ofise de gelmek üzeresiniz ve okuyacak yeterli vaktiniz yok. Bu durumda haberi kaydederek daha sonra okunacaklar menüsünden kolayca bulup istediğiniz zaman okuyabilirsiniz.

Uygulama üzerinde bulunan fotoğrafların da ayrı olarak bulunduğu fotoğraflar menüsü içerisinde göz attığınız haberlerin görselleri bulunuyor.

Çok detaylı ve bir o kadar kullanışlı bir haber uygulaması olan NYTimes, aynı zamanda en güvenilir haber uygulamalarından bir tanesi. Eğer İngilizce haber okumak ve dünya gündemini yakından takip etmek istiyorsanız NYTimes'ı Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

YORUMLAR