OberonSaga

OberonSaga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OberonSaga, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur.

OberonSaga, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kart oyunudur. Fakat bildiğiniz kart oyunlarından değil, toplanabilir kart oyunları kategorisine giren bir oyun olduğunu söylemeliyim.

Collectible Card Games ya da Tradable Card Games, kısaca CCG ve TCG olarak bilinen kart oyunları son zamanların popüler oyun kategorilerinden bir tanesi. Bu tarz özellikleri ve güçleri olan kartları ve kart oyunlarını çocukluğumuzdan da hatırlıyoruz.

Bu tarz oyunlar bildiğiniz gibi rol yapma tarzını kartlarla birleştiriyor. OberonSaga da bu tarz oyunlardan bir tanesi. Gerçek zamanlı bir kart oyunu olan OberonSaga da aynı zamanda strateji de büyük önem kazanıyor.

Oyunu çevrimiçi diğer oyunculara karşı oynuyorsunuz. Gerçek zamanlı oynadığınız oyunda pek çok farklı eşya kartı ve büyü kartı bulunuyor. Siz de bu kartları kullanarak farklı stratejiler kombine edebiliyor ve geliştirebiliyorsunuz.

Oyunda aynı zamanda savaşları da animasyon şeklinde görüyorsunuz ve etkileyici grafiklere sahip olduğunu söyleyebilirim. Bu da oyunu daha heyecanlı ve daha eğlenceli kılıyor. Ayrıca oyunda 150 tip farklı canavar ilüstrasyonu bulunuyor.

Oyunda yapay zeka, normal, bölüm sonu canavarı gibi farklı dövüş tipleri de bulunuyor. Bununla birlikte oyunda element sistemi de adapte edilmiş yani ateş, su ve tahta olmak üzere üç elementi kullanarak savaşıyorsunuz.

Eğer siz de kart oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.