Ocopoco

Ocopoco
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ocopoco, eğlenceli ve dinlendirici bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor.

Ocopoco, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz, dingin bir bulmaca oyunu. Ücretsiz olarak sunulan bu oyun, kullanıcılara stres yaptırmaktan ziyade onları hem eğlendirmeyi hem de biraz olsun günlük hayatın stresinden kurtarıp sakinleştirmeyi amaçlıyor.

2048 oyunuyla büyük benzerlikler gösteren Ocopoco'daki temel amacımız renkli topları birleştirmek ve kombolar yaparak yüksek puanlar elde etmek. Bunu gerçekleştirebilmek için aynı renge (oyun moduna göre boyuta) sahip olan topları bir araya getirmemiz gerekiyor. Parmağımızı ekranda sürükleyerek topları bir araya getirebiliyoruz.

Bir araya gelen toplar büyüyorlar. Büyük olanlar daha ufak topları yutabilme yetisine sahip. Her hamlemizde ekrana bir top daha ekleniyor ve işimiz bir nebze daha zorlaşıyor.

Ocopoco'da iki farklı oyun modu yer alıyor. Bunlardan birinde sadece renklere göre hareket ediyoruz. Diğerinde ise önemli olan kriter boyut oluyor. Her iki mod da benzer bir şekilde oynanıyor ki zaten yukarıda nasıl olacağına değindik.

Bulmaca oyunlarına ilgi duyuyorsanız Ocopoco'ya mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR