oCraft 1.3 (Android)

oCraft

1.3
oCraft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

oCraft, renkli özel efektleriyle dikkat çeken ücretsiz eşleştirme oyunudur.

oCraft, kısa sürede bağımlılık yaratan popüler şeker tüketme oyunu Candy Crush Saga’dan esinlenerek hazırlanmış ücretsiz olarak oynayabileceğiniz üçlü eşleştirme oyunudur. Sebze, meyve ve inşaat malzemelerine yer verilen oyunda tamamlamanız gereken 50 bölüm sizleri bekliyor.

Renkli arabimi ve özel efektleriyle dikkat çeken oCraft oyununda sebze, meyve ve inşaat malzemelerinen oluşan öğeleri size verilen hareket sayısını aşmadan toplamaya çalışıyorsunuz. Aynı öğeden en az üçünü yan yana getirerek ilerlediğiniz oyunda o bölüm başında yapmanız gerekenler belirtiliyor. Bu açıdan bölümlere başlamadan mu ipuçlarını okumanız son derece önemli. Zorlu seviyelerde öğeleri daha kolay eritmenizi sağlayan güçlendirici öğeler bulunuyor. Bunları bölüm sonunda elde ettiğiniz altınlarla veya gerçek paralarla satın alabilliyorsunuz.

Üçlü eşleştirme oyunu oCraft, oyununuzu otomatik olarak kaydetme özelliğine de sahip. Bu sayede duraklattığınız oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Tabii ki bölüme yeniden başlamanız da mümkün. Oyunun ayarlar menüsü de oldukça sade tutulmuş. Ses, müzik açıp kapama ve ipucu alma seçeneklerine yer verilen menü, oyunu ilk açtığınızda karşınıza çıkıyor.

Eğer JeweLife, Candy Crush Saga, Fruit Cut Ninja and Puzzle Craft gibi bulmaca oyunlarını severek oynuyorsanız CoCraft’ı da kesinlikle beğeneceksiniz.

YORUMLAR