Oddwings Escape

Oddwings Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oddwings Escape keyifli bir sonsuz koşu oyunudur

Oddwings Escape oyunculara renkli bir macera sunan ve keyifli bir oynanışa sahip olan bir sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Oddwings Escape'de Dr. Rooster adlı kötü kalpli bilim adamı tarafından tehlikeli deneylerde kullanılmak üzere tutsak edilen Oddwing adlı kuşların macerasına tanık oluyoruz. Kahramanlarımız Dr. Rooster'dan kaçmak için mücadele ederken biz de onlara yardımcı oluyoruz ve bu eğlenceli serüvene dahil oluyoruz. Oyun boyunca farklı adaları geziyor ve ölümcül tuzaklardan kaçıyoruz. Temel amacımız ise en uzun süre uçarak altın toplamak ve anahtarları bularak arkadaşlarımızı Dr. Rooster'ın laboratuarından kurtarmak.

Oddwings Escape fizik tabanlı bir uçuş sistemine sahip. Oyunda oldukça ilginç bir şekilde kuşlarımızı yönetiyoruz. Oyun boyunca ilerlerken havada asılı bombalara çarpmadan yol almaya çalışmaktayız. Yol üzerinde altınları ve bonusları toplayabiliyoruz. Ayrıca kontrol ettiğimiz kuşlar özel yeteneklerle donatılmış. Bu yetenekleri kullanarak kolayca engelleri aşabilmemiz ve daha yüksek puanlar yakalayabilmemiz mümkün.

Oddwings Escape içerisinde 6 farklı Oddwing'in kilidini açabiliyoruz. Oyunun grafikleri göze oldukça hoş gçrünüyor. Her yaştan oyun severe hitap eden Oddwings Escape aile üyelerinizle birlikte keyifli bir şekilde oynayabileceğiniz bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

YORUMLAR