Ödüllü Bilgi Yarışması

Ödüllü Bilgi Yarışması
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ödüllü Bilgi Yarışması, Android kullanıcılarının telefon ve tabletleri üzerinde bilgi yarışması oyunu oynayabilecekleri eğlenceli ve ücretsiz bir uygulamadır.

Ödüllü Bilgi Yarışması, televizyonda izlediğimiz Kim 500.000 TL İster? adlı yarışmaya benzeyen bir Android bilgi yarışması oyunudur. Oldukça eğleneceğiniz ve aynı zamanda öğreneceğiniz bir uygulama olan Ödüllü Bilgi Yarışmasını Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanarak bilginizi test edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan geniş çağlı soru havuzundan rastgele seçilen sorulara doğru yanıtlar vererek yüksek puanlar elde etmeniz gerekiyor. Puan sıralamasında yükseklere çıkmak için hem çok oynamalı hem de bilginizin çok olması yararınıza olacaktır. Oyunda alacağınız puanlar soruları yanıtladığınız süreye göre değişiklik göstermektedir. Sorulara ne kadar kısa sürede doğru yanıtlar verirseniz o kadar çok puan kazanırsınız.

Oyun içerisinde bilmediğiniz yada tam hatırlayamadığınız sorularda size yardımcı olması için 3 joker hakkı bulunmaktadır. Bunlar; yüzde 50, seyirciye sor ve pas joker haklarıdır. Yüzde 50 joker hakkı ile 4 şık seçeneğini 2'ye indirebilirsiniz. Seyirciye sor joker hakkını kullanarak seyircilerin sorunun cevabı hakkında düşündüğü şıkkı öğrenebilirsiniz. Pas joker hakkı ise size bilmediğiniz soruları yanıtlamadan es geçme şansı sunmaktadır. Bu joker haklarını doğru yerlerde kullanarak oyun içerisinde kendinize avantaj sağlayabilir ve böylece yüksek puanlar elde edebilirisniz.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde hem eğitici hem de eğlenceli bir bilgi yarışı oyunu oynamak istiyorsanız, Ödüllü Bilgi Yarışması uygulamasını mutlaka denemenizi tavsiye ederim.