Off Road Tourist Bus Driving 1.1 (Android)

Off Road Tourist Bus Driving

1.1
Off Road Tourist Bus Driving
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Off Road Tourist Bus Driving mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs oyunudur

Off Road Tourist Bus Driving eğer güzel otobüsleri kullanarak otobüs sürüş yetenkelerinizi sergilemek isterseniz oynamaktan zevk alabileceğiniz bir otobüs simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs oyunu olan Off Road Tourist Bus Driving'de zorlu görevler bizi bekliyor. Oyunda yaz sezonunda turistleri taşımakla görevli olan bir otobüsün şöförlüğünü yapıyoruz. Ana görevimiz ise turistlerin bizi beklediği duraklara giderek turistleri otobüsümüze almak ve onları varmak istedikleri noktaya en kısa sürede ulaştırmak. Yolculuk boyunca en önemli önceliğimiz güvenlik. Yolda ilerlerken kaza yapmamamız gerekiyor. Bir yandan da zamana karşı yarıştığımız için otobüsümüzdeki yolcuları en hızlı şekilde taşımamız gerekiyor.

Off Road Tourist Bus Driving'de otobüsümüzü kullanırken zorlu arazi şartlarıyla boğuşuyoruz. Oyun boyunca dağ ve tepelerden geçen yollarda ilerliyoruz. Yüksek eğimli bu yollarda keskin virajlar da yer alıyor. Yapacağımız küçük bir hata otobüsümüzün devrilmesine yol açabilmekte. Bu nedenle otobüsümüzü kullanırken dikkatli olmalıyız. Off Road Tourist Bus Driving oynarken doğal güzelliklere sahip farklı arazileri keşfedebilmeniz mümkün.

Off Road Tourist Bus Driving'in ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR