oi

oi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

oi reflekslerinizi test eden bir mobil beceri oyunudur

oi ilk bakışta basit görünen; fakat ustalaşması oldukça güç olan bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zeka oyunu olan oi'de temel amacımız ekrandaki noktaları aynı anda farklı şekillerde hareket ettirmek. Bu noktalar 2 farklı kalıp içerisine yerleştirilmiş. Kalıplardan biri daire şeklinde ve noktayı hareket ettirmek için parmağımızla yuvarlak çizmemiz gerekiyor. Diğer kalıp ise çubuk şeklinde. Bu çubuktaki noktayı da parmağımızı aşağı ve yukarı doğru hareket ettirerek kontrol ediyoruz. Eğer noktaları kalıpların dışına taşırırsak veya kalıpların köşelerine değdirirsek bölüme baştan başlamamız gerekiyor.

oi'de 2 elimizle farklı şekiller çizdiğimiz için oyun oldukça zor olabiliyor. Her bölümde belirlenen süre boyunca noktaları hareket ettirmeye çalışıyoruz. Bölümlerde kalıpların yerleri de değişebiliyor. Bu nedenle oyunda sürprizlere hazırlıklı olmamız gerekebiliyor.

oi kısa sürede bağımlılık yapabilen ve kazandığınız yüksek puanları arkadaşlarınızınkiyle karşılaştırabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.