Okey VIP 1.0.1 (Android)

Okey VIP

Okey VIP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Okey VIP mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir okey oyunudur

Okey VIP eğer nerede olursanız olun Okey oynama keyfini yaşamak isterseniz size bolca eğlence sunacak, internetsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil Okey oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir çevrimdışı oyun olan Okey VIP, sevilen masa oyununu mobil cihazlarımıza taşıyor. Arkdaş ve aile toplantılarında, yazlıklarda ve çay bahçeleri gibi yerlerde en çok oynanan masa oyunlarından olan Okey normalde 4 kişiyle oynanan bir oyundur. Bu oyunda çoğu zaman "Okey'e 4. yok mu?" diye eş arayan oyuncular görülebiliyor. İşte Okey VIP'de 4. oyuncu arama derdinden kurtuluyorsunuz.

Okey VIP internetsiz olarak çalışabilen bir oyun olduğu için otobüste, trende, internetin çekmediği ve olmadığı yerlerde rahatça oynayabileceğiniz bir oyun. Yani nerede olursanız olun Okey VIP ile Okey keyfini yaşayailirsiniz. Okey VIP'i her gün oynayan oyuncular günlük hedi altınlar kazanabiliyorlar. Oyunda çanak kırabiliyor ve bu sayede biriken altınları kazanabiliyor, oyunu oynadıkça seviye atlayabiliyorsunuz ve daha büyük bahisler oynayabiliyorsunuz. Okey VIP'de oyunculara 100 seviye sunuluyor.

Okey VIP göz hoş görünen grafiklere ve animasyonlara sahip. Oyunda 18 farklı masada değişik arkaplanlar oyuncuları beklemekte.

YORUMLAR