Okey101 JOJO 1.1.1 (Android)

Okey101 JOJO

Okey101 JOJO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Okey101 JOJO, Android işletim sistemli mobil cihazlarınızda 101 okey keyfini gerçek oyunculara karşı çıkarabileceğiniz bir tür mobil masa oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynanabilen Okey101 JOJO mobil oyunu, milyonlarca oyuncu tarafından severek oynanan bildiğiniz masa oyunu 101 okeyin mobil versiyonudur.

Okey101 JOJO oyununu çevrimiçi olarak oynamanın tadını çıkarırken oyuna bağlantıyı da Facebook üzerinden yapacaksınız. Zira Facebook üzerinden milyonlarca kişi zaten Okey101 JOJO oyununu oynamaktaydı. Ancak şimdi mobil cihazlarınızda da istediğiniz an 101 okey keyfini sürebilirsiniz.

Oyunda sanal para yerine geçen çip usulü bir bet sistemi bulunmakta. Masalarda farklı betler olacağından herkes çip miktarına göre masaları tercih edebilecek. Kendinize uygun olanı seçin, ister büyük denizlere açılayım batacaksak böyle batalım dersiniz ya da garanticiler için düşük betli masalar da mevcut.

Hızlı bir oyun zevki yaşamak ve hiç beklemeden 101 okey partnerleri bulmak için Okey101 JOJO mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR