Ölümün 100 Şekli 1.0.5 (Android)

Ölümün 100 Şekli

Ölümün 100 Şekli
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ölümün 100 Şekli, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Ölümün 100 Şekli, eğlenceli ama bir o kadar da ciddi, bizlerde duygu karmaşasına yol açan aksiyon oyunları arasında yer alıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, ölümün pek çok türüyle karşı karşıya geliyoruz ve ona karşı savaşmaya çalışıyoruz. Zorlu bir oynanışa sahip olan bu ilginç oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Ölümün nerede ve ne zaman karşımıza çıkacağı belli olmaz. Ama bir oyunda karşımıza çıkarsa ne olacağını işleyen Ölümün 100 Şekli bağımlısı olacağınız oyunlar arasında yer alıyor diyebilirim. Ölüme karşı gelip ailemizi kurtarmaya çalışacağımız oyunda, göze hoş gelen animasyonlar ve birçok zorluk seviyesiyle karşılaşıyoruz. Müziklerin ve ses efektlerinin de çok iyi olduğunu söyleyebilirim.

Özellikleri

  • 24 farklı ölüm şekli
  • Nereye giderse gitsin ölümle karşılaşan bir aile
  • Öğrenmesi kolay, oynanışı zor kontroller
  • Uygulama içi satın alımlar

Elimizden geleni yapıp en yüksek puanlara ulaşarak, yeni kilitleri açmaya çalışacağımız bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yaşadığımız hayata şükretmemizi sağlayan ibarelerin bulunduğu Ölümün 100 Şekli oyununu denemenizi öneririm.